„Wieczór Panieński plus” w doborowej obsadzie we wrześniu w Radomsku

„Wieczór Panieński plus” w doborowej obsadzie we wrześniu w Radomsku Fot. mat. organizatora

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na „Wieczór Panieński plus” - najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, w reżyserii Marii Seweryn.

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Katarzynę SkrzyneckąWiktorię GąsiewskąAnnę Iberszer, Tomasza Bednarka i Marka Kaliszuka. 

WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS, 15 września br. (piątek), godz. 19.00

RADOMSKO, Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5 

Bilety można nabyć:

- w kasie MDK: tel. 519 144 508, bilety@mdkradomsko.pl,

- rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl;

- online, na: www.kupbilecik.pl , www.biletyna.plwww.eBilet.pl

Więcej o:
radomsko mdk radomsko spektakl wieczór panieński plus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE