[WIDEO] Wernisaż wystawy Sekcji Plastycznych MDK w Radomsku

[WIDEO] Wernisaż wystawy Sekcji Plastycznych MDK w Radomsku

14 czerwca, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się wernisaż wystawy sekcji plastycznych działających w MDK. Wystawa prezentowała prace plastyczne, rękodzielnicze oraz animacji poklatkowej.

W  Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku można podziwiać prace dzieci, które uczęszczały do różnych sekcji plastycznych, rękodzielniczych oraz animacji poklatkowej. Zajęcia prowadzą: Karolina Mysłek-Studniarczyk, Joanna Dudek oraz Marta Renik. Podczas wernisażu nie zabrakło wielu słów gratulacji, a młodzi artyści odebrali pamiątkowe dyplomy za udział w zajęciach przygotowanych przez Miejski Dom Kultury.

– Trzeba przyznać, że dzieci są bardzo zdolne. Patrząc przez cały rok na efekty ich pracy, można powiedzieć, że jest to na pewno duży progres Na naszej wystawie mamy właściwie wszystko, od Pani Wiosny po van Gogha czy Moneta. I to nie są dzieci z przypadku, ale osoby zainteresowane zajęciami, które chcą robić w przyszłości coś związanego z plastyką. Mam nadzieję, że będą się rozwijać dalej - mówi Karolina Mysłek-Studniarczyk z Miejskiego Domu Kultury.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Radomsko MDK wernisaż wystawa sekcje plastyczne
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE