[WIDEO] Turniej o Puchar Wójta Gomunic rozegrany w szczytnym celu

[WIDEO] Turniej o Puchar Wójta Gomunic rozegrany w szczytnym celu

16 marca, przy okazji otwarcia wyremontowanej hali sportowej w Gomunicach, zorganizowano Turniej o Puchar Wójta Gomunic.

Pomaganie nie boli. Pomaganie jest fajne i można to robić na różne sposoby. Jakie? Można np. zorganizować turniej piłkarski lub siatkarki, jak to uczyniono w Gomunicach, a wszystko po to, aby pomoc małemu Filipkowi.

– Jest to trzecia edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Gomunice. W tym roku opóźniliśmy to nieco w czasie. Było to spowodowane tym, że została wymieniona nawierzchnia na hali. Turniej połączyliśmy z akcją charytatywną. Zbieramy pieniążki dla malutkiego mieszkańca naszej gminy Filipka – mówi Przemysław Śliwiński, prezes LUKS Gomunice.

Poza turniejem, na którym wystąpił sam Jacek Krzynówek, zorganizowany był kiermasz, na którym można było kupić ciasta, czy np. ozdoby wielkanocne. Można było zjeść również tradycyjną grochówkę czy kiełbasę z grilla.

– Mamy grochówę, mamy ciasto, będziemy mieli grilla. To piękny czas, piękne popołudnie. Pogoda dopisuje i humory również – mówi Paweł Olejniczak, wójt Gminy Gomunice.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Gomunice turniej charytatywny Filipek puchar wójta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE