[WIDEO] RKS Radomsko odpada z Pucharu Polski

[WIDEO] RKS Radomsko odpada z Pucharu Polski Fot. Wojciech Bojdo

W półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego RKS Radomsko przegrał z GKS Bełchatów 1:2 (1:1). O awansie zadecydowała dogrywka.

Prowadzenie w meczu objęli goście w 45. min. po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego wykonywanym przez Serhija Napolova. Wyrównanie przyszło na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Kibiców RKS uszczęśliwił niezawodny snajper żółto-niebieskich Wiktor Płaneta. Do rozstrzygnięcia potrzebna była zatem dogrywka. Tutaj decydująca o awansie bramkę zdobył gracz GKS Przemysław Zdybowicz.

RKS Radomsko: D. Niźnik - D. Hrynkiv, O. Siuda, K. Cnotalski (63' A. Polujanski), Lucas, St. Domaniecki, D. Flaszka (89' M. Michalski), B. Machaj, M. Gołda (76' D. Misztal), K. Misztalski (46' W. Płaneta), J. Molis
GKS Bełchatów: L. Otchenashenko - P. Skórecki, K. Krasa, H. Karpiński, S. Napolov, M. Holik, D. Woźniakowski, M. Bociek, J. Szczepaniak, M. Szymorek, S. Ochocki

Półfinały etapu piotrkowskiego: (środa – 8 listopada)
RKS Radomsko–GKS Bełchatów 1:2 po dogr.
Skalnik Sulejów–Ceramika Opoczno 0:1

Zwycięzcy półfinałów awansowali na szczebel wojewódzki rozgrywek Pucharu Polski.