[WIDEO] Reportaż: Bieg Niepodległości w Radomsku!

[WIDEO] Reportaż: Bieg Niepodległości w Radomsku! Fot. Sebastian Nems

5 listopada, na kilka dni przed Świętem Niepodległości, w Radomsku odbył się Bieg Niepodległości. Zobacz reportaż z tego wydarzenia.

W biegu udział wzięło około 150 osób, nie tylko z naszego miasta. Była to okazja do uczczenia 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także do sprawdzenia swojej formy i rywalizacji na trasie o długości 10 km.

Trasa biegu, zaprojektowana była w zakresie ulic: św. Jadwigi Królowej-Jagiellońskiej-Wyszyńskiego-Reymonta (Strzałków)-Kopernika-Reymonta-Kochanowskiego-Strzałkowska-Strażacka-Jodłowa-Partyzancka-Starowiejska-św. Jadwigi Królowej.

Jakie były warunki pogodowe i atmosfera na mecie? Jak przebiegała organizacja biegu? Zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu, w którym przedstawiamy relację z tego wyjątkowego wydarzenia sportowego.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku. Inicjatywę wspierała także Gmina Radomsko oraz Miasto Radomsko.

Reportaż powstał dzięki współpracy z Gminą Radomsko.

Więcej o:
Bieg Niepodległości w Radomsku: emocje i patriotyzm Gmina Radomsko Bieg Niepodległości w Radomsku: emocje i patriotyzm Radomsko Gmina Bieg Niepodległości w Radomsku: emocje i patriotyzm
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE