[WIDEO] Radosny „Zagajnik u Skrzata” na Dzień Dziecka w Radomsku

[WIDEO]  Radosny „Zagajnik u Skrzata” na Dzień Dziecka w Radomsku

Animacje dla najmłodszych, gry i zabawy, szczudlarze, wata cukrowa i popcorn, dziecięce występy artystyczne - to atrakcje, które czekały 1 czerwca w parku Solidarności w „Zagajniku u Skrzata”.

Miejski Dzień Dziecka rozpoczął się od przekazania kluczy do miasta przez prezydenta Jarosława Ferenca. Klucze odebrały dzieci z przedszkola nr 5. W ten sposób symboliczną władzę nad Radomskiem na jeden dzień przejęły dzieciaki.

- Z całą przyjemnością i już nie pierwszy raz przekazuje klucze do miasta. To jest dla dzieci duże przeżycie. Mam nadzieję, że nasi milusińscy miło spędzą ten dzień a później rozpoczynają się Dni Radomska - mówił Jarosław Ferenc.

Całe wydarzenie było pełne różnorodnych atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchańców, fotobudki, popcornu, malowania twarzy, wodnych tatuaży. Na scenie umiejętności wokalne zaprezentowały dzieciaki z radomszczańskich przedszkoli i szkół podstawowych. Sporym powodzeniem cieszyły się punkty policji i strażaków z OSP Bogwidzowy. 

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
dni radomska 2024 dni radomska dzień dziecka mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE