[WIDEO] Noc Muzeów 2024 w Muzeum Regionalnym w Radomsku

[WIDEO] Noc Muzeów 2024 w Muzeum Regionalnym w Radomsku

Jak co roku, Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku otwiera swoje drzwi wieczorową porą w tą wyjątkową noc – Noc Muzeów. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji.

To już dziś jest ta magiczna noc, kiedy można nocą zwiedzać muzea. To zawsze ciekawe doświadczenie, móc zwiedzać wystawy w innych godzinach niż zazwyczaj, ma to swój niecodzienny urok i klimat. Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku przygotowało dla wszystkich zwiedzających moc atrakcji. Co mamy w programie?

– Obecna XX, jubileuszowa Noc Muzeów jest pełna atrakcji w radomszczańskim muzeum. Zaczynamy o godzinie 17.00 spotkaniem z genealogią, przygotowaną przez sekcję genealogiczną PTH. O godzinie 20.00 wernisaż wystawy „Nieobecni – Obecni /3”, którego autorem jest pan prof. Zdzisław Wiatr, radomszczanin, nauczyciel akademicki. Aranżacja naszego wernisażu będzie uzupełniona o muzykę pana Roberta Glińskiego, gitarzysty „Chłopcy z Placu Broni”. Oczywiście są też bardzo ciekawe wystawy czasowe, ciekawe wystawy stale – mówi Małgorzata Borek, dyrektor Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku.

Wstęp do muzeum jest bezpłatny. Można je odwiedzać do 23.00.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Radomsko Noc Muzeów Zwiedzanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE