Kandydat na prezydenta Radomska Łukasz Więcek podsumowuje swoją kampanię

19 kwietnia kandydat na prezydenta Radomska - Łukasz Więcek zorganizował konferencję, na której podsumował swoją kampanię wyborczą.

Przed nami II tura wyborów samorządowych. To ostatnie godziny kampanii. Kandydat na prezydenta Radomska - Łukasz Więcek postanowił podsumować swoją kampanię wyborczą.

– Jest to moment, kiedy chcemy oficjalnie podsumować naszą kampanię wyborczą. Kampanię, która trwała bardzo długo, była w pewnym sensie męcząca, ale była również pięknym przeżyciem, myślę, że dla nas wszystkich. Chciałbym podziękować wszystkim kandydatom, sztabowcom, i wszystkim tym, którzy wspierali nas w kampanii. Chciałbym podziękować mieszkańcom, za ciepłe, miłe przyjęcie, za słowa wsparcia, za cenne uwagi, za wszystko to, co wspólnie przeżyliśmy. To były tygodnie wspaniałych przeżyć. Chę Państwa poprosić o głos za dwa dni. Wybory mogą rozstrzygnąć się niewielką ilością głosów, więc każdy głos się liczy. Zachęcam do pójścia na wybory – mówi Łukasz Więcek, kandydat na prezydenta Radomska.

O północy rozpocznie się cisza wyborcza.

II tura wyborów na prezydenta Radomska odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. Łukasz Więcek zmierzy się z ubiegającym się o reelekcję prezydentem Jarosławem Ferencem.

Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00-21.00.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko wybory łukasz więcek kampania wybory samorządowe 2024 prezydent radomska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE