Wiceminister rolnictwa Krzysztof Ciecióra i Stowarzyszenie „Perspektywy” rozdawali choinki

Fot. Klaudia Gajda

To już kolejny rok kiedy Krzysztof Ciecióra i Stowarzyszenie „Perspektywy” przekazują choinki… pod choinkę. Trafią one m.in. do świetlic i placówek pedagogicznych. W piątek, 17 grudnia wiceminister rozdał choinki strażakom ochotnikom z Gminy Radomsko.

Choinka to najbardziej rozpoznawalny i najpopularniejszy symbol Bożego Narodzenia. Żywa choinka wprowadza do domu niepowtarzalną, świąteczną atmosferę.

- Poprzez akcję „Podaruj drugie życie choince” chcemy promować ekologię. Promować to aby drzewka, które wykorzystujemy do budowania świątecznego nastroju mogły po świętach wrócić do lasu, do ogródka. Być wsadzone. Te drzewka są w donicach i się do tego świetnie nadają. Są z nami strażacy ochotnicy, oni najlepiej wiedzą w jakich warunkach przetrzymywać te choinki. Później z pewnością otoczą je ochroną – mówił Krzysztof Ciecióra, wiceminister rolnictwa.

Organizatorzy akcji do rozdania mieli 150 drzewek przekazanych przez Lasy Państwowe.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
krzysztof Ciecióra Krzysztof Ciecióra Radomsko Krzysztof Ciecióra rolnictwo rolnictwo Choinki rozdawanie choinek Radomsko Krzysztof Ciecióra Stowarzyszenie Perspektywy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE