Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Ciecióra oraz wiceminister Obrony Narodowej – Marcin Ociepa mówili w Radomsku o przyszłości Polski

Fot. W. Bojdo, K. Gajda, S. Nems

Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Ciecióra podsumował ponad dwa lata sprawowania funkcji Wicewojewody Łódzkiego. Podczas zorganizowanego w Radomsku spotkania zainaugurowano również działalność w województwie łódzkim stowarzyszenia OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej. W wydarzeniu uczestniczył Wiceminister Obrony Narodowej – Marcin Ociepa.

- Chciałem w ten symboliczny sposób podsumować misję, jaką pełniłem jako wicewojewoda łódzki. Ta moja działalność zgromadziła wiele osób, którym chciałem podziękować za współpracę i zachęcić do dalszych działań – mówił Krzysztof Ciecióra.

Wśród działań podejmowanych na stanowisku wicewojewody łódzkiego Krzysztof Ciecióra wymienił m.in. powołanie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, pozyskanie środków na budowę basenu w Radomsku oraz dla radomszczańskiego szpitala a także inwestycje drogowe.

Krzysztof Ciecióra podkreślił, że jako Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie systematycznie odwiedzał Ziemię Radomszczańską i podejmował działania na rzecz jej mieszkańców.

W spotkaniu uczestniczył Wiceminister Obrony Narodowej, Marcin Ociepa.

- Chciałbym wesprzeć Krzysztofa Cieciórę, który został wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. To wielki sukces dla tego regionu, a szczególnie dla Radomska. Krzysztof Ciecióra jest przyszłością polskiej polityki. Ten awans to doskonałe podsumowanie dotychczasowej działalności Krzysztofa Ciecióry. Drugi powód mojej wizyty w Radomsku związany jest z moją funkcją Wiceministra Obrony Narodowej. Dziś jesteśmy wszyscy świadkami ataku na polską granicę. Potrzebujemy solidarności międzynarodowej, ale również bardzo potrzebujemy wsparcia społecznego dla naszych funkcjonariuszy i żołnierzy oraz poczucia świadomości, że wojna hybrydowa charakteryzuje się tym, że niekoniecznie ścierają się ze sobą armie, ale że trwa wojna o charakterze psychologicznym i każdy z nas jest celem tej operacji. Każdy z nas, zachowując się odpowiedzialnie może przyczynić się do tego, że pozostaniemy jako społeczność na to odporni. Zachęcamy do współtworzenia stowarzyszenia OdNowa, którego pełnomocnikiem na województwo łódzkie został Krzysztof Ciecióra – powiedział Marcin Ociepa, Wiceminister Obrony Narodowej.

W spotkaniu z Krzysztofem Cieciórą i Marcinem Ociepą wzięli udział samorządowcy z powiatów radomszczańskiego i bełchatowskiego. Wydarzenie uświetnił występ radomszczańskiego chóru „Romantica”.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko krzysztof ciecióra marcin ociepa spotkanie od nowa rp wiceminister obrony narodowej wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE