Wiceminister Ciecióra i stowarzyszenie „Perspektywy” mają biuro w Radomsku

Stowarzyszenie „Perspektywy” oraz Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Ciecióra otworzyli w Radomsku swoje biuro. Mieści się ono w budynku Starej Komendy przy ul. Kościuszki 6 w Radomsku (pokój 211).

- Otwieramy siedzibę praktycznie w centrum Radomska, żeby być bliżej ludzi. Staramy się prowadzić różnego rodzaju akcje, zachęcając ludzi do aktywności społecznej i obywatelskiej. W biurze będziemy dyżurować, bo nie każdy ma dostęp do mediów społecznościowych i może się z nami kontaktować w taki sposób. Wiele osób woli bezpośredni kontakt – mówi Artur Waloszczyk, prezes stowarzyszenia „Perspektywy”.

W tym samym pomieszczeniu co stowarzyszenie „Perspektywy” swoje biuro będzie miał Krzysztof Ciecióra – wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Łączymy siły z tego powodu, że stowarzyszenie „Perspektywy” realizuje wiele projektów. Ja, jako osoba pełniąca funkcję publiczną jestem od rozwiązywania problemów. Dlatego otworzyliśmy biuro, żeby się spotykać i rozwiązywać sprawy z którymi będą się zgłaszać mieszkańcy. Jest to moje pierwsze biuro terenowe w województwie łódzkim – podkreśla Krzysztof Ciecióra.

Kontakt do biura Krzysztofa Ciecióry w Radomsku:

sekretariat.cieciora@minrol.gov.pl, tel: 691 414 393

Kolejne biuro Krzysztof Ciecióra planuje otworzyć w Skierniewicach. 

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko stowarzyszenie perspektywy w radomsku krzysztof ciecióra biuro
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE