Wiadukt Kamieńsk-Pytowice otwarty dla ruchu

Dobra informacja dla kierowców. Wiadukt drogowy relacji Kamieńsk – Pytowice nad A1 jest już przejezdny. We wtorek firma Strabag, która wykonywała roboty przysłała do Urzędu Gminy w Kamieńsku pismo z informacją o otwarciu obiektu WD-318.

Wiadukt otwarto w środę po godzinie 12. Można już z niego korzystać. To z pewnością olbrzymia ulga dla mieszkańców Pytowic i Koźniewic w gminie Kamieńsk.

- Wiadukt na pewno zwiększy bezpieczeństwo i usprawni ruch, mieliśmy zapewnienia i obietnice od firmy Strabag, że prace przy wiadukcie zakończa się wraz z końcem roku, i to się udało, dziękujemy – komentuje Bogdan Pawłowski, burmistrz Kamieńska.

Od dziś można jeździć też wiaduktami łączącymi Stobiecko Szlacheckie (gm. Ładzice) z gminą Lgota Wielka oraz Dobryszyce z Blokiem Dobryszyce.

- Poprawiło to nie tylko komfort życia mieszańców, ale także znacznie wpłynęło na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu - mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

Więcej o:
kamieńsk pytowice wiadukt kamiensk pytowice bogdan pawlowski burmistrz kamienska kamiensk wiadukt otwarty pytowice otwarty wiadukt radomsko 2020 wiadukty budowa a1 wiadukty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE