Weź udział w warsztatach i miej wpływ na rozwój powiatu radomszczańskiego!

Weź udział w warsztatach i miej wpływ na rozwój powiatu radomszczańskiego!

W związku z kontynuacją prac nad Strategią Rozwoju Radomszczańskiego do 2030 roku, Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza mieszkańców naszego powiatu do udziału w warsztatach strategicznych, które odbędą się w środę 28 czerwca 2023 r. o godzinie 17.00 w sali 208 na II piętrze w Starostwie Powiatowym w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22.

Do udziału w warsztatach urzędnicy zapraszają wszystkie osoby z różnych grup i środowisk społecznych: przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, przedstawicieli instytucji publicznych, itp.

Na poprzednim spotkaniu omówiono diagnozę powiatu oraz analizę SWOT dla powiatu radomszczańskiego.

- Teraz chcielibyśmy skupić się nad opracowaniem matrycy strategicznej określającej główne cele rozwojowe. Uzyskane podczas spotkania informacje i wskazówki pozwolą na opracowanie konkretnych, dostosowanych do potrzeb lokalnej społeczności rozwiązań. Zapraszamy mieszkańców do aktywnego wypowiadania się na temat wizji, celów, priorytetów oraz kierunków rozwoju Powiatu Radomszczańskiego – czytamy w komunikacie radomszczańskiego starostwa.

Szczegółowych informacji na temat warsztatów udziela Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, tel. 44 685 89 78, e-mail: promocja4@radomszczanski.pl.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko warsztaty strategia rozwoju powiatu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE