Weź udział w szkoleniu z autoprezentacji

Organizatorzy projektu "Otwarty (na) biznes" zapraszają na szkolenie pod nazwą "Sztuka autoprezentacji". Poprowadzi je Anna Wieczur - Bluszcz

Organizatorzy projektu "Otwarty (na) biznes" zapraszają na szkolenie pod nazwą "Sztuka autoprezentacji". Poprowadzi je Anna Wieczur - Bluszcz.
Grafika pochodzi ze strony www.otwartynabiznes.pl


Szkolenie będzie miało dwie części. W piątek, 11 kwietnia w godz. 16-19:30, odbędzie się pierwsza część. Uczestnicy są proszeni o przybycie do Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Narutowicza 4, I piętro, sala konferencyjna).

Druga część odbędzie się w sobotę 12 kwietnia w godz. 9-15, w tym samym miejscu.

W szkoleniu warto wziąć udział, chociażby z tego powodu, że autoprezentacja to cenna umiejętność tworzenia własnego wizerunku oraz zaprezentowania się z najlepszej strony. Nabiera ona bardzo ważnego znaczenia nie tylko w kontaktach codziennych, towarzyskich, ale również w biznesie.

Prowadząca szkolenie Anna Wieczur - Bluszcz jest reżyserką, scenarzystką, aktorką i coachem. Ukończyła m.in. PWST we Wrocławiu (1998), kurs fabularny w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy (2007), Studia Podyplomowe Marketing Kultury Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego (2009) oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jest reżyserką słuchowisk dla Teatru Polskiego Radia a także reżyserką i scenarzystką filmu "Być jak Kazimierz Dejna" (2012rok).

Na szkolenie można zapisać się w tym miejscu.

Więcej o:
autoprezentacja biznes anna wieczur - bluszcz szkolenie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE