Weź udział w ogólnopolskim konkursie filmowym

Weź udział w ogólnopolskim konkursie filmowym

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje amatorski konkurs filmowy skierowany do młodych, zdolnych mieszkańców terenów wiejskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 września.

Wystarczy wziąć do ręki telefon komórkowy i na kilka chwil zamienić go w małą kamerę filmową. Konkurs ma na celu wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika. Skierowany jest do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 lat.

W ramach konkursu przewidziane są dwie kategorie wiekowe:
Kategoria I
Jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi – pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.
Kategoria II
Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? Ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.
Najlepsze prace konkursowe w każdej kategorii zostaną wyróżnione nagrodami pieniężnymi:
I miejsce – 6 000 zł brutto;
II miejsce – 4 000 zł brutto;
III miejsce – 2 500 zł brutto.

Ponadto w każdej kategorii dopuszcza się przyznanie wyróżnień, każde z nich w wysokości 1 000 zł brutto. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 września, do godz. 17.00 pod adres: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa.

Więcej o:
konkurs dla rolników konkurs filmowy dla rolników amatorski konkurs wideo dla rolników
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE