Wędrówka po powiecie radomszczańskim „Dotknąć okruchów czasu”

Wędrówka po powiecie radomszczańskim „Dotknąć okruchów czasu” Fot. Era Travel

31 lipca, Era Travel zaprasza dzieci i młodzież w wieku 12 -18 lat na rajd pieszy „Dotknąć okruchów czasu”. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

- Zaplanowaliśmy moc atrakcji rozpoczynamy zwiedzaniem miejscowości Przedbórz, by móc dotknąć ruin zamku i wieży kościelnej z czasów królowania Kazimierza Wielkiego. Dowiemy się wielu ciekawostek o tym miejscu oraz zobaczymy zbiory etnograficzne w Muzeum Ludowe w Przedborzu Następnie z Żeleźnicy ruszamy Szlakiem Królewskich Łowów wraz z przewodnikami Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Przedborskiego Parku Krajobrazowego do Dojo Stara Wieś Tak, tak odwiedzimy i poznamy w pigułce kulturę Japonii w środku Polski – informują organizatorzy ze Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Liczba miejsc ograniczona - 45.

Zgłoszenia i informacje o rajdzie dostępne w Starostwo Powiatowe w Radomsku lub za pośrednictwem tel. 44 685 89 40, e-mail: turystyka@radomszczanski.pl

Wymagana podpisana zgoda rodziców/opiekunów prawnych na wyjazd dziecka na rajd pieszy „Dotknąć ukruchów czasu”. Zapisy do piątku 29 lipca do godziny 14.00. 

Regulamin poniżej.

Więcej o:
era travel powiat radomszczański wyzwanie era travel radomsko

Załączniki

regulamin-rajdu.docx

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE