Webinarium z ZUS

Webinarium z ZUS Fot. pixabay.com

Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie zapraszają na bezpłatny webinar dotyczący działań realizowanych przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Webinar odbędzie się 19 maja (wtorek) w godz. 11.00 - 12.30.

- Rozmawiać będziemy na temat zwolnienia z opłacania składek, ulgi w opłacaniu składek oraz na temat świadczeń postojowych dla samozatrudnionych oraz osób wykonujących umowy cywilnoprawne – zacheca do udziału Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS, województwa łódzkiego.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja. Link dostępu do szkolenia zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail.

W trakcie spotkania eksperci ZUS będą odpowiadać na pytania. Pytania prosimy kierować poprzez formularz w rejestracji na webinar.  Szczegóły  wydarzenia i zasady rejestracji zamieszczone zostały na stronie www.wsparcie.sse.lodz.pl.

Program wydarzenia:

11.00 – Rozpoczęcie – Krzysztof Jędrzejewski  Dyrektor II Oddziału ZUS w Łodzi
11.05 – Zwolnienie z opłacania składek  - Zbigniew Kowalczyk Zastępca Dyrektora ds. Dochodów  Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim
11.25 – Ulgi w opłacaniu składek  - Agnieszka Lipińska Naczelnik Wydziału Realizacji Dochodów  I Oddział ZUS w Łodzi
11.45 – Świadczenie postojowe– Joanna Krakowska – Naczelnik Wydziału Zasiłków II Oddział ZUS w Łodzi
12.05 – Odpowiedzi na pytania
12.30 – Zakończenie 

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie zus radomsko

Załączniki

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE