Webinarium: Narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej

Webinarium: Narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II oddział w Łodzi oraz oddział w Tomaszowie Mazowieckim wspólnie z Łódzką Izbą Przemysłowo - Handlową zapraszają na bezpłatne webinarium pt.: „Narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej – Zmiany w Tarczy obowiązujące od 26 stycznia 2021 i Tarcza 7.0”

Spotkanie online na platformie Zoom, odbędzie się 9 lutego  2021 r. i rozpocznie się o godzinie 11.00. Spotkanie będzie rejestrowane (RODO do zapoznania się na stronie internetowej ŁIPH).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale  liczba miejsc jest ograniczona, dlatego przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl, do 8 lutego, do godz. 9.00. Pytania do ekspertów ZUS prosimy zgłaszać mailowo przy składaniu zapisu na wydarzenie.

- W czasie spotkania będziemy mówić o: zwolnieniu z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r. dla płatników  z określonych branż na podstawie zmian w Tarczy  od 26 stycznia 2021 r, zwolnieniu z obowiązku opłacania składek za styczeń 2021 r. albo za grudzień 2020 r. i styczeń 2021 r. dla płatników z określonych branż, ponownym świadczeniu postojowym - mówi Monika Kiełczyńska z ZUS.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu: Business Centre Club – Loża Łódzka, Klub 500 – Łódź, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi.

Więcej o:
zus zus szkolenie tarcza antykryzysowa zus radomsko dyżur telefoniczny zus webinarium zus

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE