We wtorek rozpocznie się kolejny etap remontu ul. Piastowskiej w Radomsku

We wtorek rozpocznie się kolejny etap remontu ul. Piastowskiej w Radomsku Fot. Klaudia Gajda

Zakończył się I etap przebudowy ulicy Piastowskiej w Radomsku. W ramach prac zostały wymienione krawężniki w rejonie skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia oraz nawierzchnia chodnika wzdłuż posesji nr 3 i 5.

- Od wtorku 14 listopada 2023 r. przystępujemy do kolejnego etapu prac, którego celem będzie sfrezowanie bitumicznej nawierzchni jezdni na ulicy Piastowskiej na długości 530 metrów (od posesji nr 3 do posesji/bloku nr 14). W trakcie prac konieczne będzie czasowe zwężenie jezdni. Prace te potrwają około 3 dni i będą prowadzone w godzinach poza szczytem komunikacyjnym (późne godziny popołudniowe i wieczorne). Za powstałe w tym czasie utrudnienia komunikacyjne – przepraszamy! – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Urzędnicy zwracają się z apelem do właścicieli pojazdów parkujących na pasie postojowym na ulicy Piastowskiej przy blokach nr 9, 11, 13 i 15 oraz na pasie postojowym przy pawilonach handlowych (naprzeciw siedziby Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) o usunięcie swoich pojazdów z wymienionych miejsc począwszy od dnia 15 listopada do zakończenia przebudowy ulicy. Umożliwi to sprawne przeprowadzenie remontu nie tylko samej bitumicznej nawierzchni jezdni ale także pasa postojowego.

Więcej o:
radomsko ulica piastowska remont ulicy piastowskiej utrudnienia komunikacyjne organizacja ruchu inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE