Wciąż nowe inwestycje w strefie

21 września przyniósł dla Radomska kolejnego nowego inwestora. W samo południe rozstrzygnięty został przetarg, którego skutkiem będzie lokalizacja w radomszczańskiej strefie inwestycyjnej... ››

21 września przyniósł dla Radomska kolejnego nowego inwestora. W samo południe rozstrzygnięty został przetarg, którego skutkiem będzie lokalizacja w radomszczańskiej strefie inwestycyjnej firmy Isopak Poland Sp. z o.o.

 

Firma produkuje elementy styropianowe dla przemysłu AGD. Inwestor wybuduje swój zakład na działce o powierzchni 1 hektara i zainwestuje 12 milionów złotych. Budowa i oddanie przedsiębiorstwa nastąpi w przyszłym roku, a Radomsko zyska dodatkowe 20 miejsc pracy.


Oprócz tego, jak już wspominaliśmy, na budowę swoich zakładów w Radomsku zdecydował się Manuli Hydraulics Manufacturing, będący częścią włoskiego koncernu Manuli Rubber Industries, który ma już fabryki we Włoszech, Czechach, Chinach i Brazylii. Dla koncernu produkuje także zakład w Mysłowicach na Śląsku.

Zaś budowa w naszej strefie rozpocznie się na wiosnę 2011 roku. Prawdopodobnie wkrótce po niej zaczną się prace firmy Isopak Poland.


Więcej o:
inwestycja isopak poland strefa inwestycyjna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE