Warsztaty dla kandydatów na studia artystyczne

Marzysz o studiach artystycznych? Chcesz zostać aktorem, reżyserem czy też realizatorem programów TV? Przyjdź do Miejskiego Domu Kultury na zajęcia warsztatowe prowadzone przez Bronisławę... ››

Marzysz o studiach artystycznych? Chcesz zostać aktorem, reżyserem czy też realizatorem programów TV? Przyjdź do Miejskiego Domu Kultury na zajęcia warsztatowe prowadzone przez Bronisławę Nowicką - reżysera i scenarzystę, a zdobędziesz kilka wagonów praktycznej wiedzy.

 

Warsztaty i wykłady będą obejmowały teorię, a także praktykę z zakresu współczesnych tekstów dramatycznych. Ale to nie wszystko. Polacy to przecież naród słynący z (nie)umiejętności czytania ze zrozumieniem, dlatego zajęcia będą obejmowały też analizę tekstów i postaci. Oczywiście pojawią też ważne ogólniki jak dobór środków twórczych i praca nad sobą.

 

Zapisy przyjmuje Dział Edukacji Kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku pod nr tel. 044 683 52 55 lub e-mail: edukacja@mdkradomsko.pl. Uwaga liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zainteresowani zostaną poinformowani o terminie pierwszego spotkania.

Więcej o:
mdk warsztaty reżyser aktor scenarzysta film kino
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE