Warsztaty bożonarodzeniowe w Szczepocicach. A już niebawem kiermasz

Warsztaty bożonarodzeniowe w Szczepocicach. A już niebawem kiermasz Fot. UG Radomsko

Świąteczne stroiki i ozdoby wykonywane techniką decoupage - to wszystko przygotowywano podczas warsztatów bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich „Szczepocice Rządowe nad Wartą”.

Ozdoby świąteczne  - i nie tylko – będzie można zakupić podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w niedzielę (17 grudnia) przed kościołem w Szczepocicach. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas wydarzenia będzie też możliwość zakupu słodkich prezentów i pierniczków.

Ozdoby bożonarodzeniowe zarówno te nawiązujące do tradycji – z ozdobami świątecznymi wykonywanymi w Polsce przed laty, jak i te współczesne, wykonały panie z KGW „Szczepocice Rządowe nad Wartą” podczas warsztatów bożonarodzeniowych.

- Warsztaty bożonarodzeniowe to idealna okazja, aby nie tylko poczuć magię świąt, ale też jeszcze bardziej się zintegrować. To okazja, aby przygotować, w tym przypadku ozdoby bożonarodzeniowe, które mogą znaleźć się w każdym domu – zauważa Ewa Pokora z KGW „Szczepocice Rządowe nad Wartą”.

Okazją do nabycia ozdób wykonanych przez KGW „Szczepocice Rządowe nad Wartą” będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 17 grudnia (niedziela) przed kościołem w Szczepocicach w godz. 9.30 – 14.30. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas wydarzenia będzie też możliwość zakupu słodkich prezentów i pierniczków.

Więcej o:
powiat radomszczański gmina radomsko szczepocice warsztaty bożonarodzeniowe kgw szczepicice święta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE