Walentynki w Malutkie Resort

Walentynki w Malutkie Resort

Walentynki to święto, które już na dobre zagościło w naszej kulturze i corocznych zwyczajach. Chętnie okazujemy w sposób szczególny uczucia najbliższym nam osobom i staramy się to robić w wyjątkowych okolicznościach.

Urokliwe Malutkie Resort pragnie zapewnić swoim gościom taką właśnie wyjątkową oprawę, żeby wypowiadane deklaracje miłości nabrały jeszcze większej mocy. Na początek romantyczna kolacja, nawet dla najbardziej wymagających kubków smakowych, złożona z trzech dań z lampką wina w cenie 59 zł/os. Następnie dla tych spragnionych mocniejszych wrażeń happy hour i drinki -50% między 18.00 i 19.00.

Gościom, którzy nie chcą kończyć zabawy na wieczornych drinkach, proponujemy 15% zniżki na nocleg. Wieczór umili z pewnością koncert gitary akustycznej, która będzie wygrywała romantyczne melodie od 18.00 do 23.00. 

Dla tych, którzy cenią sobie intymność i chcieliby spędzić ten wyjątkowy wieczór tylko we dwoje, przygotowano domki z nastrojowym kominkiem oraz możliwość zamówienia masażu dla dwojga, a następnego dnia rano śniadania do łóżka.

Brzmi bajecznie?

Więcej na: http://www.malutkie.com/walentynki

Konkurs!

Opiszcie nam swój wymarzony wieczór walentynkowy. Puśćcie wodze fantazji i opiszcie swoje marzenia w komentarzu FB na www.facebook.com/malutkieresort

Autor opowieści, która zbierze najwięcej like’ów wygra romantyczną kolację dla dwojga w Malutkie Resort.

Więcej o:
walentynki malutkie resort
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE