Wakacyjny festyn rodzinny

W niedzielę na placu 3 Maja odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Miejski Dom Kultury. Pogoda dopisała. Przybyło wiele dzieci z rodzicami.Festyn podzielono na dwie części. Pierwsza... ››

W niedzielę na placu 3 Maja odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Miejski Dom Kultury. Pogoda dopisała. Przybyło wiele dzieci z rodzicami.

Festyn podzielono na dwie części. Pierwsza rozpoczęła się o 17 i została skierowana dla najmłodszych. Poprowadził ją Rafał Mikołajewski pod postacią clowna. Liczne konkursy i zabawy przyciągnęły dzieci, które doskonale się bawiły.

O godzinie 18 czas clowna Rafała dobiegł końca. Na scenkę wkroczyli członkowie zespołu Tortilla, znanego z dokonań bluesowych. Rock'n'rollowa energia typowa dla białych muzyków oraz jazzowy puls sprawiły, że publiczność ani na chwilę się nie nudziła. Spośród wszystkich członków tej kapeli najbardziej wyróżniała się wokalistka - Joanna Fostiak, która doskonale czuła muzykę. Odzwierciedlała to w dość ekspresywnych ruchach podczas śpiewu.

Festyn rodzinny dzięki pięknej pogodzie zgromadził wiele osób. Dzieciaki doskonale się bawiły, a dorośli później mogli się zrelaksować przy doskonałym bluesie. Jednakże to nie koniec wakacji z Miejskim Domem Kultury. Już 16 lipca w sali widowiskowej MDK o godzinie 16 odbędzie się premiera spektaklu "My Uczniowie", zrealizowanego w ramach programu "Lato w Teatrze 2011"

 

 

 

Galeria zdjęć

Więcej o:
mdk plac 3 maja tortilla rafał mikołajewski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE