Wakacje z pasją w Napoleonowie

Wakacje to czas wielu wycieczek. Ciekawych miejsc do zwiedzania nie brakuje. Dzieci z Fundacji Inicjatyw Kulturalnych pojechały w tegoroczne wakacje do Napoleońskiej Zagrody. W ramach zadania... ››

Wakacje to czas wielu wycieczek. Ciekawych miejsc do zwiedzania nie brakuje. Dzieci z Fundacji Inicjatyw Kulturalnych pojechały w tegoroczne wakacje do Napoleońskiej Zagrody.

 

 

W ramach zadania "Wakacje z pasją" Fundacja Inicjatyw Kulturalnych dla dzieci z warsztatów zorganizowała wycieczkę do Napoleońskiej Zagrody.

 

Dzieci uczestniczyły w takich atrakcjach jak przewóz powozem konnym wśród drzew, pól i łąk. Każdy z uczestników mógł przejechać się na koniu. Nie zabrakło również zwiedzania zagrody i zamieszkujących jej zwierząt.


 

Wielką radość przyniosła zabawa w podchody. Zarówno szukanie jednej z grup, jak i wymyślanie zadań np. skakanie w worku, rzut do celu, śpiewanie, itd. Dzieci bawiły się  w zabawy przy użyciu wielkiej chusty.


 

Był to bardzo upalny dzień, więc na ochłodę...

 

 

"Wakacje z pasją" zostały zorganizowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Będą one trwać do 27.08.2010. Podczas zajęć dzieci biorą udział w warsztatach plastycznych, ruchowych i muzycznych. Zwiedzają wystawy w Muzeum i Miejskim Domu Kultury i spotykają się ze stypendystami FIK-u.

 

Zadanie "Wakacje z pasją" zostało dofinansowane z budżetu Miasta Radomska.

Więcej o:
fik wycieczka napoleonów zabawy konie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE