Wakacje z biznesem. W środę kolejne szkolenie

Wakacje z biznesem. W środę kolejne szkolenie Fot. Starter Radomsko

W środę, 14 lipca szkolenie poprowadzi Monika Cichosz. Radomszczanka jest fotograficzką, artystką oraz przedsiębiorcą. Sama prowadzi firmę i dziś pomaga innym przedsiębiorcom rozwijać siebie i swój biznes. Szkolenie potrwa 45 min.

Szkolenie „Wystartuje z biznesem-jak założyć firmę” odbędzie się 14 lipca w g. 17:30 - 19:30. Miejsce Starter Radomsko ul.Narutowicza 59. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: starter@radomsko.pl oraz telefonicznie 44 685 44 84.

Prowadzenie firmy to nie tylko klienci i rachunkowość. W wielu branżach jednym z najważniejszych punktów w drodze do rozwoju Twojego brandu jest komunikacja wizualna. Bez dobrego wizerunku trudno jest zaistnieć na rynku i dotrzeć do potencjalnych klientów. Idąc dalej tym tropem bez szerokiej komunikacji w sieci bardzo dużo można stracić a na pewno potencjalnych klientów. O tym co to jest identyfikacja wizualna, jaki to ma wpływ na odbiorcę i dlaczego to jest tak ważne – o tym na szkoleniu opowie Monika Cichosz.

Wakacje z Biznesem, to cykl bezpłatnych szkoleń adresowanych zarówno do osób: aktywnych zawodowo, przedsiębiorców, osób pracujących na swoim/na etacie, do osób które planują założyć własną działalność gospodarczą i tych wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności, zdobyć cenną wiedzę, poznać nowych ludzi i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Więcej o:
Starter Radomsko Radomsko Inkubator Przedsiębiorczości Radomsko Biznes
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE