W Wielką Sobotę piłkarze RKS Radomsko wygrali z Borutą Zgierz

W Wielką Sobotę (30 marca) drużyna RKS Radomsko pokonała w meczu 20. kolejki IV ligi zespół Boruty Zgierz 3:0 (2:0).

Drużyna ze Zgierza nie postawiła radomszczanom wysoko poprzeczki. Zawodnicy trenera Sławomira Majaka od początku spotkania kontrolowali przebieg gry. Wynik meczu już w 3. min. otworzył sprowadzony w zimowej przerwie Vinicius Ferreira. Dla byłego gracza Cracovii było to pierwsze trafianie dla RKS. Przed przerwą kibice obejrzeli jeszcze jednego gola, którego autorem został w 11. min. Juliusz Molis.

Juliusz Molis był także zdobywcą trzeciego gola dla gospodarzy w 46.min. Mimo kilku dogodnych sytuacji więcej bramek w tym meczu nie padło. W składzie RKS znalazł się wychowanek klubu Maciej Kłodos. Na boisku pojawił się w 75. min. zmieniając Viniciusa.

RKS Radomsko: M. Zelenskyi - O. Siuda, J. Góralczyk, B. Trawinski, B. Machaj, F. Bednarski, J. Molis, Vinicius, Lucas, St. Domaniecki, P. Bańczyk
Boruta Zgierz: D. Wężyk, K. Kamiński, J. Jędrzejczak, K. Chmielewski, M. Misiak, D. Szczepański, O. Błoch, V. Chrystiakov, M. Lewandowski, K. Figurski.

W następnej kolejce żółto-niebiescy zagrają arcyważne dla układu tabeli spotkanie z Widzewem II Łódź.