W warunkach niemożliwych robiliśmy cuda

W warunkach niemożliwych robiliśmy cuda Fot. M. Kołaczkowski

Po 27 latach Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” z Radomska przeprowadził się do Sulmierzyc. Teraz jest to „10-ka” Sulmierzyce.

- W warunkach niemożliwych robiliśmy cuda, zdobywaliśmy medale - komentuje w rozmowie na portalu Radomsko24.pl Sławomir Dziegieć prezes i trener klubu.

Sposób na sukces to ?

- Mamy szczęście do wspaniałej uzdolnionej młodzieży. Trafiają się rodzynki, które potrafimy zagospodarować i wyszkolić. Konsekwencja, metodyczność, chęć i zapał to najważniejsze. Jeszcze jedna kwestia. Doskonała współpraca z rodzicami. Bez tego nie ma mowy o sukcesie. Jeżeli dziecko jest zdolne a rodzice będą zaciągali hamulec ręczy to nie pojedziemy - dodaje Sławomir Dziegieć. 

Zawodnicy z Radomska, którzy na co dzień reprezentują Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” Sulmierzyce, znaleźli się w kadrze wojewódzkiej 2024. 

W poniedziałek 18 marca o godzinie 19.45 zapraszamy do oglądania rozmowy z Sławomirem Dziegieciem, prezesem Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” Sulmierzyce. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk sławomir dziegieć
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE