W tym wydarzeniu uczestniczyłam dobrowolnie

W tym wydarzeniu uczestniczyłam dobrowolnie

1 kwietnia na dworcu PKP w Radomsku po dwóch latach została uruchomiona kasa biletowa. Okazało się, że po kilku dniach, czyli 7 kwietnia odbyło się uroczyste uruchomienie punktu, w którym uczestniczyli między innymi władze powiatu i miasta. Korzystając z obecności na portalu Radomsko24.pl Beaty Pokory, Starosty Powiatu Radomszczańskiego zapytaliśmy o uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Na portalu Radomsko24.pl wydarzenie to skomentowaliśmy w krzywym zwierciadle, bo wybory parlamentarne i samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, a wyborcom należy się pokazać i przypomnieć. Najprościej można to zrobić zwołując konferencję prasową, zaprosić dziennikarzy i zrobić sobie ładne zdjęcie. 

Komentarz nie spotkał się z przychylnością przedstawicieli władzy, a nas w tym momencie dopadła pewna refleksja (lepiej późno, niż wcale). Może w umowie koalicyjnej PiS, Wspólnego Samorządu i ugrupowania Razem dla Radomska na szczeblu powiatu i miasta jest zapis o obowiązku uczestniczenia przedstawicieli miejsko–powiatowej koalicji w otwieraniu wszystkiego i wszędzie?

Korzystając z obecności na portalu Radomsko24.pl Beaty Pokory, Starosty Powiatu Radomszczańskiego zapytaliśmy o uczestnictwo w tym wydarzeniu.

- W tym wydarzeniu uczestniczyłam dobrowolnie. Odpowiedziałam na zaproszenie. Jak pan wie spotkały się tam osoby, dzięki którym kasa po okresie niefunkcjonowania rozpoczęła funkcjonowanie. Bardzo ważne jest to dla mieszkańców nie tylko miasta, ale i powiatu. Byłam tam jako gość zaproszony – odpowiedziała Irkowi Staszczykowi w programie „W Temacie” Beata Pokora Starosta powiatu Radomszczańskiego.

W rozmowie z Beatą Pokorą na portalu Radomsko24.pl w poniedziałek 17 kwietnia (premiera godz. 19.45) znalazły się również kwestie uruchomienia oddziału dziecięcego w Szpitalu Powiatowym w Radomsku, sprawa wnoszenia opłaty przez szpital do starostwa czy widmo zaciągnięcia kredytu bankowego do zamknięcia przyszłorocznego budżetu starostwa. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk beata pokora
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE