W tym roku WOŚP w Radomsku zagra tylko w internecie

W tym roku WOŚP w Radomsku zagra tylko w internecie

W Miejskim Domu Kultury nie odbędzie się w tym roku stacjonarny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Radomszczański sztab zaprasza jednak do oglądania relacji z finału w internecie - już 31 stycznia, od godz. 8 rano.

Choć właściwy finał rozpocznie się dopiero o godz. 16, to już od 8 na kanale Miejskiego Domu Kultury na Youtubie pojawiać się będą treści związane z WOŚP. W planie jest m.in. trening z „Mundkiem”, zapoznanie z zasadami pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków-ochotników z OSP Bogwidzowy czy też poranek plastyczny ph. „Gliniane serducha”. 

Później, na żywo, transmitowane będą m.in. spotkania z Morsami z Radomska, Klubem Sportowym „Świt Kamieńsk”, Michałem „Mundkiem” Dryją czy zespołem „She Only Lies”. Dla widzów zagra również zespół „Ski Blues”, a za tradycyjne „światełko do nieba” odpowiadał będzie DJ Lewy.

Zbiórka na ulicach Radomska wyglądać będzie podobnie, jak w latach ubiegłych, choć oczywiście z zachowaniem wszelkich restrykcji. Wpłat na WOŚP można również dokonywać poprzez eSkarbonkę radomszczańskiego sztabu.

Więcej o:
wośp wośp2021 pomoc mdk sztab w radomsku wielka orkiestra świątecznej pomocy wolontariat finał
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE