W sobotę rozstrzygnięcie Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości

Już w najbliższą sobotę poznamy laureatów Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową.

Już w najbliższą sobotę poznamy laureatów Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową.


W tym roku konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: Produkt Roku i Radomszczański Biznesplan. W tej drugiej kategorii po raz pierwszy wykazać mogli się uczniowie lokalnych szkół ponadgimnazjalnych.

 

- Powodem dla którego Rada Izby postanowiła w 2010 roku podjąć to wyzwanie, była potrzeba wsparcia wyróżniających się przedsiębiorstw w budowaniu trwałej pozycji na rynku poprzez stworzenie możliwości zaprezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów. Nasz konkurs jest również sposobem na wypełnienie pewnej luki wizerunkowej opartego na bogatych tradycjach gospodarczych regionu radomszczańskiego oraz sposobem na umacnianie współpracy Izby z jest powiatu  radomszczańskiego i innymi organizacjami otoczenia biznesu. – mówi Anna Bartkiewicz z Biura Izby.

 

Na tegoroczny konkurs wpłynęło 13 biznesplanów – 2 przygotowane indywidualnie oraz 11 przygotowanych grupowo. W kategorii Produkt Roku nadesłano 12 zgłoszeń.

 

Uroczystość podsumowująca Konkurs oraz rozdanie nagród nastąpi w dniu 26 kwietnia 2014r o godzinie 18.00 w Hotelu TED. Podobnie jak w latach ubiegłych, goście imprezy oraz balu, który odbędzie się tego samego wieczoru, wezmą udział w akcji charytatywnej. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc dwóm niepełnosprawnym dzieciom z Radomska.

 

Honorowy patronat na konkursem sprawują Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki i Prezes Krajowej Izby Gospodarczej. Patronami przedsięwzięcia są także Starosta Powiatu Radomszczańskiego, Prezydent Radomska i ostatnio Związek Gmin Powiatu Radomszczańskiego. Portal Radomsko24.pl jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Więcej o:
riph konkurs przedsiębiorczości biznesplan
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE