W Radomsku rusza program darmowej kastracji oraz sterylizacji psów i kotów

W Radomsku rusza program darmowej kastracji oraz sterylizacji psów i kotów Fot. pixabay.com

W Radomsku od 20 lutego 2024 r. ruszy Program sterylizacji i kastracji zwierząt właścicielskich (psów i kotów) należących do mieszkańców miasta Radomska. Mieszkańcy Radomska w ramach Programu będą mogli skorzystać z bezpłatnej akcji sterylizacji i kastracji zwierząt domowych (psów i kotów).

Po sukcesie projektu „Pomóż zatrzymać bezdomność” z 6. edycji Budżetu Obywatelskiego program zapobiegania bezdomności psów i kotów decyzją Prezydenta Miasta Radomska będzie kontynuowany.

Program będzie realizowany do 30.11.2024 r. lub do całkowitego wykorzystania puli środków pieniężnych przeznaczonych na ten cel.

Wszelkie osoby zainteresowane Programem mogą zgłaszać się do Urzędu Miasta Radomska, Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami (97-500 Radomsko, ul. Tysiąclecia 5), telefon 44 685 44 97, celem złożenia stosownego wniosku wraz z załącznikami (m.in. książeczką zdrowia zwierzęcia).

Z usługi będzie można skorzystać na podstawie skierowania wystawionego przez Urząd Miasta Radomska, wraz z informacją, do którego zakładu leczniczego ma się zgłosić wnioskodawca, celem jego wykonania.

Koszt zabiegu sterylizacji/kastracji ponosi Urząd Miasta Radomska.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko sterylizacja kastracja psy koty program darmowa sterylizacja i kastracja

Załączniki

wniosek_o_przeprowadzenie_zabiegu_sterylizacji_i_kastracji_psow_i_kotow_wlascicielskich_2024.pdf

zal-1_oswiadczenie_o_miejscu_zamieszkania.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE