W Radomsku opowiedzą o zmianach w systemie podatkowym

W Radomsku opowiedzą o zmianach w systemie podatkowym Fot. mat. organizatora

Urząd Skarbowy w Radomsku, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Starter Radomsko, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Radomsku zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. zmian w systemie podatkowym „Niskie podatki – korzyść na lata”.

Spotkanie odbędzie się 20 lipca 2022 r. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Radomsku, sala nr 208. Spotkanie poprowadzą eksperci z Urzędu Skarbowego w Radomsku.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób zajmujących się kadrami i płacami w firmach, instytucjach oraz urzędach.

Podczas spotkania przedstawione zostaną zagadnienia związane m.in. ze zmianami w zakresie zmniejszenia stawki podatkowej PIT z 17% na 12%, rozliczaniem części składek zdrowotnych w podatku dochodowym, likwidacją ulgi dla klasy średniej, pakietem rozwiązań prorodzinnych, a także zmianami, które wejdą w życie z początkiem 2023 roku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu można dokonywać drogą mailową pod adresem: promocja@radomszczanski.pl lub telefonicznie pod nr tel. 44 685 89 78, 44 685 89 91.

Podczas spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań.

Więcej o:
radomsko podatki spotkanie starostwo radomsko urząd skarbowy radomsko zmiany w podatkach szkolenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE