W PUP w Radomsku rusza nabór wniosków o zorganizowanie stażu

W PUP w Radomsku rusza nabór wniosków o zorganizowanie stażu

Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, w terminie od 17 do 21 sierpnia 2020 r. przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu.

Planowane staże realizowane będą:

1. w ramach programu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie radomszczańskim (V)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – dla osób do 29 roku życia (które nie ukończyły jeszcze 30 lat);

2. w ramach rezerwy Ministra na aktywizację zawodową bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia.

Osoby bezrobotne, zainteresowane udziałem w stażu powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta, który kwalifikuje do udziału w odpowiednim programie, biorąc pod uwagę kryteria wskazane w programie, kwalifikacje, predyspozycje oraz założenia indywidualnego planu działania.

Pracodawca lub przedsiębiorca, który chciałby zorganizować staż dla osoby bezrobotnej powinien złożyć wniosek w ogłoszonym terminie naboru (we wniosku można wskazać osobę bezrobotną, dla której ma być zorganizowany staż).

Regulamin oraz aktualne wnioski dostępne są na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w dokumentach do pobrania, w zakładce Dla Pracodawców i przedsiębiorców oraz w siedzibie Urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – Referat Instrumentów Rynku Pracy, pokój 25). Szczegółowe informacje można również uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 12.

(info: PUP w Radomsku)

Więcej o:
radomsko pup radomsko urząd pracy staże wnioski nabór wniosków staże
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE