W puli 300 karnetów. Ticket Day RKS Radomsko

W puli 300 karnetów. Ticket Day RKS Radomsko

1 lutego, klub RKS Radomsko, zorganizował Ticket Day, czyli dzień sprzedaży karnetów na rundę wiosenną III ligi.

Kolejny Ticket Day cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców żółto-niebieskich. Żeby kupić karnet trzeba było chwilę poczekać w kolejce. Dostępnych było 300 sztuk.  

Cennik karnetów:

- karnet VIP 500 zł (podczas Ticket Day dostępny za 450 zł). W skład pakietu wchodzą: miejsce parkingowe na stadionie, możliwość zaproszenia jednej - dowolnej osoby na mecze, oglądanie spotkania z dedykowanego miejsca pod dachem, w strefie VIP, jedzenie i picie w Strefie VIP, udział w kolacjach/śniadaniach biznesowych RKS Biznes Club, udział w wyjazdach integracyjnych RKS Biznes Clubu, wstęp na wszystkie - ligowe i pucharowe mecze RKS Radomsko w rundzie wiosennej 2019/2020
- karnet priorytetowy 150 zł (podczas Ticket Day dostępny za 120 zł).To karnet premium dla każdego kibica: oddzielne wejście na obiekt - brak kolejek nawet tuż przed meczem, dedykowane miejsce pod dachem, mecze oglądane spokojnie nawet gdy pada, ciepłą herbatę w zimne dni, chłodną wodę w upalne.
- karnet normalny 70 zł
- karnet ulgowy 40 zł
- karnet rodzinny 1 rodzic + 1 dziecko 100 zł
- karnet rodzinny 2 rodziców + 1 dziecko 150 zł
- karnet rodzinny 2 rodziców + 2 dzieci 180 zł

Karnety rodzinne będą dostępne jeszcze 1 marca podczas prezentacji drużyny w Powiatowej Hali Sportowej. W tym roku sprzedaż nie będzie prowadzona w biurze klubu, zatem będzie tylko kilka okazji do kupna stałej wejściówki przed pierwszym meczem.

Z kolei jednorazowy bilet wstępu na mecz RKS będzie kosztuje 15 zł, to średnia kwota obowiązująca w III lidze. Ulgowy to wydatek 7 zł.

Więcej o:
ticket day rks radomsko rks radomsko kibice rks radomsko karnety rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE