W PP 2 w Radomsku promują zdrowie

W PP 2 w Radomsku promują zdrowie Fot. UM Radomsko

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Radomsku bardo dobrze wiedzą, jak dbać o zdrowie o czym świadczy przyznany przedszkolu Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowi. Dzieci postanowiły pochwalić się tak ważnym osiągnięciem i przygotowały występy artystyczne o tematyce zdrowotnej.

Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie to efekt pracy wszystkich nauczycieli oraz pracowników placówki, a także współpracy z rodzicami przedszkolaków. 

Przedszkole promujące zdrowie tworzy warunki i podejmuje działania, które sprzyjają zdrowiu i dobremu samopoczuciu społeczności przedszkola (dzieci, pracowników i rodziców dzieci), podejmowaniu przez członków społeczności przedszkola działań na rzecz zdrowia własnego i innych ludzi oraz tworzenia środowiska sprzyjającego zdrowiu.

Działania prozdrowotne prowadzone przez Publiczne Przedszkole nr 2 zostały uznane za wzorcowe i będą służyły za przykład wykorzystywany podczas szkoleń dotyczących certyfikatu.

Obecna podczas występów przedszkolaków wiceprezydent Małgorzata Kańska-Kipigroch pogratulowała całej społeczności tak ważnego wyróżnienia oraz podziękowała z pracę wkładaną w promocję zdrowego trybu życia.

Więcej o:
radomsko pp2 w radomsku przedszkole nr 2 radomsko certyfikat promocja zdrowia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE