W piątek utrudnienia na ulicach Radomska. W związku z protestem rolników. Policjanci apelują do kierowców

W piątek utrudnienia na ulicach Radomska. W związku z protestem rolników. Policjanci apelują do kierowców Fot. Google Street View

W piątek, 9 lutego 2024 r. na terenie Radomska planowany jest protest rolników. W związku z tym należy się spodziewać utrudnień komunikacyjnych.

Organizatorzy przewidują, że protest potrwa od godziny 12.00 do 18.00. Około 100 traktorów rolniczych przemieści się od strony Przedborza ul. Przedborską, ul. Tysiąclecia i ul. Targową na teren targowiska miejskiego.

- Należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym spowodowanych dużą ilością pojazdów wolnobieżnych poruszających się w rejonie wymienianych wyżej ulic – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Radomsku.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie i cierpliwość. Aby zminimalizować wpływ protestu sugerujemy wcześniejsze zaplanowanie trasy i korzystanie z dostępnych objazdów, na które będą kierować policjanci. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować ostrożność. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, szczególnie w rejonach objętych protestami, czyli na drodze krajowej 42 od Przedborza do Radomska. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów – mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.  

Czytaj też: W piątek w Radomsku odbędzie się protest rolników

Więcej o:
radomsko protest rolników utrudnienia protest rolników radomsko

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE