W piątek pomiędzy węzłami Rzgów i Tuszyn będzie protest mieszkańców. To oznacza duże utrudnienia

W piątek pomiędzy węzłami Rzgów i Tuszyn będzie protest mieszkańców. To oznacza duże utrudnienia Fot. GDDKiA

W związku z planowanym na piątek 15 lipca 2022 r. protestem mieszkańców Głuchowa, należy spodziewać się ograniczeń w ruchu na DK12/91 między węzłami: Rzgów (S8/DK12-91) i Tuszyn (A1/DK12-91).

Protest będzie polegał na przechodzeniu po przejściu dla pieszych w Głuchowie na 334-ym kilometrze trasy w godzinach od 5.00 – 17.00.  Protest będzie zabezpieczała policja.

Miejsce protestu można ominąć jadąc autostradą A1: 

Od strony Piotrkowa Trybunalskiego należy na węźle Tuszyn kontynuować podróż w kierunku Łodzi, następnie na węźle Łódź Południe zjechać na drogę ekspresową S8, skąd na węźle Rzgów można zjechać na DK12/92 i dotrzeć do Rzgowa, Tuszyna i Tuszynka Majorackiego. 

Jadący od strony Piotrkowa Trybunalskiego i Srocka DK12/91 powinni na węźle Tuszyn wjechać na autostradę A1 i kontynuować jazdę jak wskazano wyżej.

Podróżujący DK12/91 od strony Łodzi, ominą miejsce blokady zjeżdżając na węźle Rzgów na S8. Dalej powinni się kierować do węzła Łódź Południe (na Warszawę), gdzie będą mogli zjechać na autostradę A1 w kierunku Katowic. Po dotarciu do węzła Tuszyn będą mieli możliwość kontynuowania podróży autostradą A1 na południe (do Katowic) lub będą mogli zjechać na DK12/91, którą dotrą do Piotrkowa Trybunalskiego. 

W sąsiedztwie węzłów dla kierowców wyświetlana będzie stosowna informacja na mobilnych tablicach zmiennej treści.

Więcej o:
węzeł rzgów węzeł tuszyn protest mieszkańców utrudnienia blokada drogi
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE