W nocy będą utrudnienia na budowanej autostradzie A1

W nocy będą utrudnienia na budowanej autostradzie A1 Fot. GDDKiA

W nocy z 22 na 23 września 2020 r. na odcinku „C” autostrady A1 Kamieńsk – Radomsko, prowadzone będą prace związane z budową wiaduktu na drodze Dobryszyce – Blok Dobryszycki (432 km autostrady). W związku z tym w godzinach od 21.00 do 3.00 należy spodziewać się czasowych zatrzymań ruchu, czego bezwzględnie wymaga charakter wykonywanych robót.

Wykonawca przewiduje, że każde zatrzymanie nie powinno trwać dłużej niż 10 minut i we wskazanym wcześniej czasie powinno być ich maksymalnie dziesięć. Po każdym zatrzymaniu ruch będzie wznawiany jak najszybciej, aby rozładować kolejki samochodów.

To nie jedyne miejsce, gdzie w ciągu najbliższych nocy prowadzone będą prace wymagające zatrzymania ruchu. Przypominamy poniżej komunikat z piątku 18 wrześnie, informujący o robotach na wcześniejszym odcinku „B”; Piotrków Trybunalski – Kamieńsk.

- Informujemy, że w związku z kolejnym etapem robót na odc. „B” (Piotrków Tryb-Kamieńsk) autostrady A1, w przyszłym tygodniu prowadzone będą prace nocne związane z budową wiaduktu na węźle Kamieńsk (okolice skrzyżowania autostrady A1 i drogi wojewódzkiej 484). Będzie to wymagało kilku zatrzymań ruchu na czas nie dłuższy niż 15 minut jednorazowo. Prace prowadzone będą w dwie kolejne noce: z 22 na 23-ci i z 23 - 24-ty września, czyli z wtorku na środę i ze środy na czwartek. Zapowiadane zatrzymania nastąpią między godzinami 23.00 i 4.00, czyli w czasie , kiedy natężenie ruchu jest najmniejsze. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu podróży, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem i zachowanie maksimum bezpieczeństwa – mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

Reasumując: dziś w nocy prace prowadzone będą na odcinkach: „B” – w okolicy Kamieńska i odcinku „C” na wysokości Dobryszyc, natomiast jutro w nocy kontynuowane będą prace na odcinku „B” Piotrków Trybunalski – Kamieńsk.

Więcej o:
autostrada a1 budowa utrudnienia gddkia kamieńsk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE