W Limanowej dwa medale dla karateków Randori Radomsko

W Limanowej dwa medale dla karateków Randori Radomsko Fot. Randori Radomsko

2 października, w Limanowej trzyosobowa reprezentacja Randori Radomsko w składzie Zuzia Pluta, Agata Sobieraj i Karol Gołczyk wzięła udział w I Otwartym Pucharze Polski Karate Kyokushin IKO Nakamura Polish Open 2021 pod patronatem Polskiego Związku Karate Kontaktowego.

Turniej zgromadził 282 zawodników z 29 klubów z całej Polski reprezentujących różne federacje karate kyokushin. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite.

Podopieczni Randori Radomsko, w bardzo mocno obsadzonych kategoriach jak zawsze dali z Siebie maksimum.

Ostatecznie po trudnej rywalizacji na podium stanęli: Karol Gołczyk, który wywalczył srebro w kumite oraz Agata Sobieraj, która zdobyła brąz w kumite

- Dziękuję i gratuluję naszym zawodnikom wspaniałego występu. Wszyscy bez wyjątku byli świetni. To pierwszy nasz turniej po wakacyjnej przerwie dlatego cieszy mnie dobra dyspozycja Moich podopiecznych. Gratuluje również wszystkim pozostałym zawodnikom z innych klubów wywalczonych pucharów. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą organizację turnieju oraz oczywiście rodzicom karateków za pomoc – mówi  sensei Michał Błach.

Organizatorem tego wydarzenia był Limanowski Klub Karate Kyokushin.

Więcej o:
randori radomsko klub karate randori karate radomsko turniej karate w limanowej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE