W kręgle i tenisa stołowego grają całkiem nieźle

Mowa o samorządowcach z powiatu radomszczańskiego, którzy biorą udział w XV Spartakiadzie Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego

Mowa o samorządowcach z powiatu radomszczańskiego, którzy biorą udział w XV Spartakiadzie Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego.
Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku


W zawodach w kręgle okazali się drudzy w województwie, a w tenisie stołowym - trzeci. Dzięki tym wynikom, obecnie nasz powiat znajduje się na pierwszej pozycji w klasyfikacji generalnej za cały sezon. Mamy 22 punkty. Na drugim miejscu jest powiat rawski (19 punktów), a na trzecim - powiat piotrkowski (18 punktów).

Prowadzona jest też klasyfikacja poszczególnych zawodników. Możemy się pochwalić, że reprezentujący nasz powiat Grzegorz Wierzbicki z 58 punktami jest na pierwszej pozycji! Ponadto na miejscu nr 7 znajduje się także nasz przedstawiciel - Paweł Kałdoński (39 punktów), a miejsce 9, razem z trzema innymi zawodnikami zajmują Ilona Trzeciak i Tomasz Kornacki (cała piątka z tego miejsca ma po 35 punktów).

Następne zawody odbędą się na naszym terenie. 23 maja samorządowcy będą rywalizować na strzelnicy przy ul. Piaskowej. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.

Więcej o:
spartakiada samorządowców kręgle tenis stołowy samorząd grzegorz wierzbicki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE