Radomsko, Łódzkie 24.1o Piątek, 23 Sierpnia 2019

W drodze do III ligi. Mecz RKS Radomsko – Boruta Zgierz

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

Kolejnym przeciwnikiem drużyny RKS Radomsko w drodze do III ligi będzie zgierski Boruta. Pierwszy gwizdek sędziego, w sobotę 6 kwietnia o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26.

Piłkarze żółto-niebieskich będą chcieli się zrewanżować po niespodziewanym remisie w ostatniej kolejce z Nerem w Poddębicach 0:0. Wcześniej, RKS pokonał wysoko u siebie Pelikana II Łowicz 7:0 i na wyjeździe Omegę Kleszczów 0:3. Dla Boruty będzie to pierwszy mecz w rundzie wiosennej, który zagrają na wyjeździe. Dotychczas na własnym boisku wygrali 2:1 z Andrespolią Wiśniowa Góra i zremisowali z LKS Kwiatkowice 1:1.

RKS Radomsko, to lider tabeli pewnie zmierzający do III ligi. W dorobku na koncie ma 47 punktów. Boruta jest przedostatni i ma 14 punktów. Najgroźniejszy rywal RKS-u w walce o awans, Warta Sieradz zmierzy się na wyjeździe z Włókniarzem Zelów.

W sobotnim meczu nie wystąpi m.in. bramkarz Wiktor Baranowski, który do gry powróci najwcześniej za 3 tygodnie. Wiktor był gościem programu „Pod Prąd” a możecie ją zobaczyć w tym miejscu. Kontuzjowany jest nadal Omar Tall.

W sobotę kasy biletowe będą czynne od godziny 15.00. W kasie do dyspozycji będą bilety za 5 zł (nowa trybuna za bramką, miejsca stojące) i 7 zł (trybuna główna) oraz karnety za 40 zł. Dzieci do 7 lat mają wstęp wolny. Otwarta będzie jedna kasa biletowa, lecz dwa wejścia na sektory. Kibice na miejsca siedzące wchodzą dotychczasową bramą. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich wchodzą bramą od ul. Brzeźnickiej.

Na kibiców czekać będzie także Strefa Gastro z piwem, kiełbaskami i napojami.

Program 21. Kolejki

sobota 6 kwietnia
RKS Radomsko - MKP-Boruta Zgierz godz. 16.00
KS Sand Bus Kutno - Pilica Przedbórz godz. 16.00
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz godz. 16.00
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zjednoczeni Stryków godz. 16.00
Warta Działoszyn - Pelikan II Łowicz godz. 16.00
Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów godz. 16.00
Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów godz. 16.00
niedziela, 7 kwietnia
Orkan Buczek - Termy Ner Poddębice godz. 16.00

komentarze