W „dobrej formie” - biznesowe szkolenie ze Starter Radomsko

W „dobrej formie” - biznesowe szkolenie ze Starter Radomsko

Zapraszamy wszystkich przyszłych przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej na bezpłatne szkolenie pt. "Formy działalności gospodarczej", które odbędzie się w ramach działalności miejskiego inkubatora przedsiębiorczości Starter Radomsko. To okazja do uzyskania cennej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia firmy.

Spotkanie poprowadzi doświadczona Adwokat Anita Czarkowska-Walczak, której kompetencje w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego i gospodarczego są gwarancją rzetelnego przekazu informacji. Adwokat Czarkowska-Walczak podzieli się z uczestnikami praktycznymi poradami dotyczącymi m.in. wyboru formy prawnej dla działalności oraz zasad opodatkowania. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 17.00 w Starter Radomsko – Miejski Inkubator przedsiębiorczości ul. Narutowicza 59.

Szkolenie obejmie kluczowe aspekty związane z:

● Momentem i procesem zakładania działalności gospodarczej.

● Doborem odpowiedniej formy prawnej dla działalności: czy to jednoosobowa czy spółka.

● Zrozumieniem różnych form opodatkowania, które wpłyną na przyszły sukces Twojej firmy.

Darmowe szkolenia są kluczowym elementem wsparcia dla osób planujących swoją przyszłość w biznesie. Dzięki nim uczestnicy mają szansę nie tylko zgłębić teorię, ale również zadać pytania i rozwiać wątpliwości, co jest nieocenione na etapie rozpoczynania własnej działalności gospodarczej.

Więcej o:
Radomsko starter spotkanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE