W czwartek rozpoczyna się tegoroczny 29. Pol’and’Rock Festival. W imprezie uczestniczą również radomszczanie

W czwartek rozpoczyna się tegoroczny 29. Pol’and’Rock Festival. W imprezie uczestniczą również radomszczanie

Tysiące fanów rocka, metalu, punka i innych gatunków pojawi się na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno (województwo zachodniopomorskie), aby przez trzy dni (3-5 sierpnia) bawić się przy dźwiękach najlepszych zespołów z kraju i ze świata. Jeśli jesteś na festiwalu lub wybierasz się tam, podziel się z nami swoimi wrażeniami! Zrób zdjęcie swojego namiotu, swojej ekipy, swojego ulubionego zespołu lub cokolwiek innego, co uważasz za godne uwagi – wklej je w komentarzu na Facebooku.

Na dwóch scenach zagra tam kilkudziesięciu artystów z Polski i ze świata, w tym Apollo 440, Bullet for My Valentine, Spin Doctors, Zalewski i Brodka.

Pol'and'Rock Restival to nie tylko koncerty i muzyczne wydarzenia, ale również spotkania z ciekawymi osobistościami ze świata kultury, polityki czy sportu, które odbywają się w ramach Akademii Sztuk Przepięknych.

Jeśli jesteś na festiwalu lub wybierasz się tam, podziel się z nami swoimi wrażeniami! Zrób zdjęcie swojego namiotu, swojej ekipy, swojego ulubionego zespołu lub czegokolwiek innego, co uważasz za godne uwagi – wklej je w komentarzu na naszym Facebooku.

Więcej o:
festiwal pol’and’rock
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE