W Bourbonie grali dla Rafała Bednarskiego

W miniony piątek, 29 maja, dwa radomszczańskie zespoły zagrały koncert charytatywny dla poszkodowanego w wypadku Rafała Bednarskiego.

W miniony piątek, 29 maja, dwa radomszczańskie zespoły zagrały koncert charytatywny dla poszkodowanego w wypadku Rafała Bednarskiego.foto: Aleksandra Michalska

Rockowy power serwowany przez The Grasshoppers i Dark Adrenaline udzielił się publiczności, która z wielkim zaangażowaniem oglądała muzyczne show. Można śmiało powiedzieć, że Bourbon wypełnił się po same brzegi. Frekwencji sprzyjał fakt, że zestawione zostały zespoły grające w innych klimatach, tak więc każdy znalazł coś dla siebie - fani growl'u i mocniejszych gitarowych brzmień Dark Adrenaline, a zwolennicy klasycznego rocka i bardziej melodyjnego śpiewu The Grasshoppers.

Najważniejsze, ze udało się osiągnąć cel koncertu, czyli zebrać pieniądze na leczenie Rafała Bednarskiego - kwota 440 zł przybliży chłopaka do realizacji marzenia, jakim jest bycie sprawnym fizycznie.

A co na temat koncertu sądzą sami muzycy? Zapytaliśmy o zdanie Piotrka Gryglewskiego, perkusistę zarówno Dark Adrenaline jak i The Grasshoppers. - Koncert udał się bardzo dobrze, publika dopisała, całkiem nieźle się bawiła,  a my razem z nimi. Ja za bębnami bawiłem się przednio, reszta zespołu również, co było widać chociażby po Proszku który skakał na scenie. Udało nam się zebrać 440 zł które w najbliższym czasie przekażemy Rafałowi. Podsumowując koncert zaliczam do udanych.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. Autorką zdjęć jest Aleksandra Michalska.

Więcej o:
bourbon street bourbon koncerty the grasshoppers dark adrenaline
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE