Volley Radomsko powalczy o drugą wygraną

Volley Radomsko powalczy o drugą wygraną

Drużyna Volley Radomsko rozegra kolejny ligowy mecz. 11 listopada zmierzy się z zespołem Akademii ze Zduńskiej Woli.

Jest to już piąta kolejka spotkań w meczach trzeciej ligi. Rozgrywki nabierają tempa, a Volley gra co trzy dni, a więc atrakcji siatkarskich, z udziałem drużyny, na pewno nie zabraknie.

Najbliższy przeciwnik po czterech kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i jeszcze nie zdołał zdobyć punktu. W ostatniej  kolejce na własnym parkiecie musiał uznać wyższość drużyny z Opoczna przegrywając 3:1. Radomszczanie w ostatniej kolejce przyjechali z Tomaszowa Maz. także bez dorobku punktowego, ulegając gospodarzom 3:0.

Czwartkowy mecz zapowiada się więc nie lada atrakcyjnie. Każda z drużyn będzie chciała zrehabilitować się po porażkach i dopisać na swoje konta punkty do ligowej tabeli.

Zachęcamy do wsparcia drużyny z trybun, tym bardziej, że jak zwykle czeka na Was mnóstwo atrakcji.

Organizatorzy przygotowali także patriotyczną Strefę Małego Kibica, tym razem pod nazwą „Jestem Polakiem”. Zapraszają najmłodszych do wspólnego wykonywania akcentów naszej Ojczyzny, m.in. mapy Polski z najbardziej znanymi miastami, puzzli tworzących mapę i flagę Polski. Będzie też rozwiązywanie krzyżówek i zagadek o naszym kraju.

Czwartek 11 listopada o godz. 17.00 w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku.

Więcej o:
volley radomsko siatkówka radomsko klub volley radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE