Urodzinowy piknik firmy „Whirlpool” w Radomsku

Fot. Wojciech Bojdo

Firma „Whirlpool” świętuje jubileusz 15-lecia działalności w Radomsku. Z tej okazji zorganizowano urodzinowy piknik dla pracowników i ich rodzin.

- Whirlpool w Radomsku ma 15 lat. Na początku była to firma Indesit. Od kilku lat działamy jako Whirlpool. Jest to najnowocześniejsza fabryka AGD w Europie, produkująca zmywarki oraz pralki. Możemy się poszczycić tym, że cały czas inwestujemy, zarówno w kadrę jak i w park maszynowy, który spełnia najwyższe standardy – mówi Zygmunt Łopalewski, dyrektor do spraw komunikacji korporacyjnej Whirlpool Company Polska.

W fabryce Whirlpool w Radomsku pracuje obecnie ponad 1500 osób.

- Whirlpool jest bardzo ważnym zakładem w Radomsku. Jest to największy zakład w mieście. Cieszymy się, że mamy tak nowoczesną fabrykę. Jest to firma o marce światowej, a jednocześnie posiada bardzo nowoczesną fabrykę w Radomsku. Dzięki temu nasze miasto funkcjonuje na rynku AGD jako miejsce bardzo przyjazne dla inwestowania – podkreśla Jarosław Ferenc, prezydent Radomska.

Podczas urodzinowego pikniku przygotowano atrakcje dla całych rodzin. Były gry i zabawy, konkursy, pokazy straży pożarnej OSP Strzałków oraz muzyka. Nie zabrakło też poczęstunku.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko whirlpool radomsko urodziny whirlpool piknik piknik whirlpool fabryka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE