Uratuj Kocią Arkę Noego, pomóż wygrać karmę!

Po raz kolejny Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bierze udział w konkursie, w którym może wygrać karmę i żwirek o wartości kilkunastu tysięcy złotych! O wygranej możecie zadecydować WY!

Po raz kolejny Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bierze udział w konkursie, w którym może wygrać karmę i żwirek o wartości kilkunastu tysięcy złotych! O wygranej możecie zadecydować WY!

Głosowanie na instytucję, która najbardziej potrzebuje pomocy, odbywa się na forum sklepu KRAKVET. Do konkursu RTOZ zgłoszone jest pod nazwą Kocia Arka Noego - tak nazywa się bowiem kociarnia, w której przebywa większość podopiecznych towarzystwa.

 

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA:

1.Rejestracja na forum http://www.krakvet.pl/forum/index.php

2.Aktywuj link aktywacyjny (przyjdzie na maila, czasem może wpaść do zakładki spam)

3.Zaloguj się na http://www.krakvet.pl/forum/index.php

4.Napisz jeden post (w wątku powitalnym) np. Witam

5. Wejdź w dział "Pomoc dla schronisk", następnie w wątek "Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - sierpień 2014 - bezpośredni link TUTAJ

6. Zaznacz Kocia Arka Noego z Radomska- pozycja 4

7. System poprosi o nr telefonu, aby wysłać KOD WERYFIKACYJNY. Kod przychodzi SMSem i zaklepuje Twój CENNY GŁOS. Przychodzący SMS jest BEZPŁATNY.

 

Jeśli już kiedyś głosowaliście na RTOZ, wystarczy tylko że się zalogujecie i oddacie swój głos. Głosowanie potrwa do końca miesiąca!

 

Ta wygrana jest towarzystwu bardzo potrzebna.

 

- Pod naszą opieką jest ponad 50 kotów przebywających stacjonarnie w kociarni oraz w domach tymczasowych, nie licząc kilkudziesięciu bezdomnych, które są dokarmiane przez nasze członkinie. Jako Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami opiekujemy się także innymi zwierzętami - psami, koniami, jeżami, zającami, królikami, ptakami. - mówi Angelika Chodorek, Prezes RTOZ. I dodaje: - Niestety oprócz kłopotów finansowych dopadło nas po raz kolejny widmo utraty lokalu KAN i to już 30 września. W poprzednich kilku głosowaniach nie udało nam się zdobyć pierwszego miejsca i tak z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nie wiem z czego pokryć dług za leczenie kociaków a leczone, sterylizowane być muszą i muszą jeść i do czego się załatwiać. Każdy przetrwany miesiąc to dla nas horror a zarazem radość, że kolejne biedy znalazły dom lub udało się je wyleczyć. Wiem, że inni są w podobnej sytuacji i walczą o to aby ich podopieczni wygrali. Dlatego ja także będę prosić Was o pomoc aby nasze zwierzęta miały co jeść przez kilka miesięcy.

 

Oprócz oddania głosu na RTOZ możecie także wspomóc towarzystwo finansowo lub przekazując karmę czy żwirek dla zwierzaków. Poszukiwane są także domy stałe lub tymczasowe dla podopiecznych towarzystwa.

 

Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

ul.Sanicka 45

97-500 Radomsko

Nr konta: 70 8980 0009 2007 0049 7969 0001

Z DOPISKIEM: DLA KOTÓW

tel. 695 752 709

e-mail: radomskotoz@o2.pl

Więcej o:
rtoz zwierzęta koty psy głosowanie krakvet
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE