Upc Biznes - prześwietlamy ofertę

Upc Biznes - prześwietlamy ofertę

Upc to firma, która na polskim rynku z sukcesem działa już od 2000 r. Wychodzi naprzeciw klientom indywidualnym, jak i biznesowym, z myślą o których zaprojektowano specjalne usługi Upc Biznes. Czy są one na tyle atrakcyjne, że warto się nimi zainteresować? Przyjrzyjmy się bliżej!

Upc oferuje swoim nowym klientom możliwość testowania usług przez 60 dni, co stanowi znakomite rozwiązanie dla niezdecydowanych. Firma zapewnia gwarancję jakości SLA i jest w stanie naprawić zgłoszoną przez klienta awarię w ciągu 6 lub 12 godzin. Aby przedsiębiorstwo mogło bez przeszkód pracować mimo zaistniałych problemów, Upc stworzyło Internet Backup, który umożliwia dostęp do Internetu nawet w przypadku awarii. Jeśli chodzi o szczegóły oferty Internetu przygotowanej dla klientów biznesowych, wybierać można spośród trzech możliwych opcji. Oto one:

Biznes Internet 400 – zawiera Internet światłowodowy o prędkości do 400 Mb/s, gwarancję SLA 12 godzin oraz modem Connect Box z wifi. Cena tego pakietu to 54,99 zł netto miesięcznie. Umowa obowiązuje przez 24 miesiące i jest przeznaczona dla nowych klientów. Jeśli zamówimy instalację przez stronę internetową Upc, będzie ona kosztowała wyłącznie symboliczną złotówkę!

Biznes Internet 600 – to Internet światłowodowy o prędkości do 600 Mb/s, gwarancja SLA 6 godzin, modem Connect Box z wifi oraz pakiet bezpieczeństwa dla 10 urządzeń. Tutaj również można otrzymać instalację za 1 zł, a umowa obowiązuje przez 24 miesiące. Cena pakietu to 69,99 zł netto miesięcznie.

Biznes Internet 1000 – klient otrzymuje Internet światłowodowy o prędkości do 1000 Mb/s, gwarancję SLA 6 godzin, modem Giga Connect Box z wifi, pakiet bezpieczeństwa dla 25 urządzeń, możliwość instalacji za 1 zł. Umowa obowiązuje przez 24 miesiące a miesięczny koszt to 89,99 zł netto.

W przypadku wszystkich tych pakietów klient może skorzystać z promocji i przez 6 miesięcy korzystać za darmo z narzędzi Microsoft 365 Business Basic. Istnieje również możliwość zawarcia umowy bez okresu obowiązywania. W takim przypadku ceny kształtują się następująco:

• Biznes Internet 400 – 64,99 zł netto miesięcznie.
• Biznes Internet 600 – 79,99 zł netto miesięcznie.
• Biznes Internet 1000 – 99,99 zł netto miesięcznie.

Do każdego pakietu UPC Biznes należy doliczyć 89 zł, czyli koszt instalacji. Pozostałe warunki zostają bez zmian.
Upc Biznes to również atrakcyjne usługi telefoniczne i nowoczesne smartfony. Przygotowano trzy pakiety, które klient otrzymuje podpisując umowę na 24 miesiące:

• START 1GB – rozmowy oraz SMS-y i MMS-y bez limitu, 1GB Internetu w telefonie – koszt 19,99 zł netto miesięcznie + cena aktywacji 24,31 zł.
• START 10 GB - rozmowy oraz SMS-y i MMS-y bez limitu, 10 GB Internetu w telefonie i 5 GB Internetu w prezencie – koszt 24,99 zł netto miesięcznie + cena aktywacji 24,31 zł.
• SMART 25 GB - rozmowy oraz SMS-y i MMS-y bez limitu, 25 GB Internetu w telefonie i 10 GB Internetu w prezencie – koszt 34,99 zł netto miesięcznie + cena aktywacji 24,31 zł.

Oferta Upc przeznaczona dla firm to kompleksowe usługi świadczone na atrakcyjnych warunkach i w korzystnych dla klientów cenach. Na pochwałę zasługuje szczególnie prędkość Internetu oraz znakomity serwis, który jest w stanie szybko uporać się z różnego rodzaju awariami. Narzędzie Backup Internet sprawia także, że praca przedsiębiorstwa nie jest zakłócona, gdyż dostęp do Internetu otrzymuje się także w chwili, gdy występują usterki. To oferta warta przemyślenia.

Materiał Partnera 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE