ULTRAIN w piątkowy wieczór

Coraz częściej słyszymy głosy, że w Radomsku wieje nudą i nic ciekawego się nie dzieje. Są jednak w naszym mieście osoby, które poświęcając swój czas organizują imprezy dla... ››

ultrainCoraz częściej słyszymy głosy, że w Radomsku wieje nudą i nic ciekawego się nie dzieje. Są jednak w naszym mieście osoby, które poświęcając swój czas organizują imprezy dla mieszkańców Radomska.

 

Dobrym przykładem takiej osoby jest DJ DEEL z Radomska, pomysłodawca i organizator eventu ULTRAIN Club Music Open Air, który odbędzie się już w ten piątek o godzinie 20.00 na parkingu Pubu Noworadomsk.

 

ULTRAIN będzie profesjonalnym widowiskiem, z duża dawką pozytywnej energii w postaci doskonałej muzyki, głownie house'u i jego gatunków (electro house, tech house, fidget itd). Nie zabraknie także innych akcentów muzycznych, a to powinno zadowolić fanów muzyki klubowej.

 

Open Air będzie jedną z niewielu okazji w naszym mieście by potańczyć pod gołym niebem. Impreza będzie nagłośniona za pomocą profesjonalnego sprzętu estradowego o dużej mocy. Efekty wizualne zapewnią głowice, lasery oraz wizualizację.

 

Ceny biletów to 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w dniu imprezy.

 

Bilety można nabyć w następujących punktach

  • Pub Noworadomsk, ul. Reymonta 64
  • Bar Duży Kęs, ul. Żeromskiego 30
  • oraz na stronie internetowej eventu: www.ultrain.pl

 

Portal Radomsko24.pl objął patronat medialny nad imprezą.

Więcej o:
ultrain noworadomsk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE